Дякуємо за цікавість до нашого бренду.
Наразі Happy Spaces припинив свою роботу в Україні. Вибачте за незручності

ЯК ОФОРМИТИ ДИТЯЧУ. КІМНАТА ДЛЯ ДІВЧАТ ВІД @kerimovaruslana

Ми вирішили відновити нашу улюблену рубрику з мамами, яким вдалося створити особливо затишний простір для своіх малюків.
Сьогодні інтерв’ю з чудесною @kerimovaruslana ❤️
Знімки дитячої кімнати донечок Руслани частенько бувають на нашій сторінці @happy_spaces в Instagram та завдяки тому, як вона відчуває стиль, красу та естетику простору - фото завжди зберігають сотні людей.

— Добрий день, Руслана! Розкажіть, будь ласка, трохи про себе і вашу сім‘ю.
— Привіт усім! Я – мама двох донечок, чекаю на третю дитину. Саміра та Меліса активні, легкі на підйом – напевно, цим дуже схожі на своїх маму з татом.

— І про ваш дім. Коли ви переїхали сюди? Як довго тривав ремонт?
— Ми придбали будинок рік тому. Для ремонту і остаточного переїзду знадобилося 4 місяці. Однак і зараз ще тривають ремонтні роботи.

 

— Як ви впорались з організацією дитячого простору? На фото ми помітили, що дитяча у Саміри та Меліси спільна. Що допомогло в плануванні простору і зонуванні?
— Для нас було дуже важливим те, щоб дитяча кімната була просторою. Адже дітям потрібно багато місця, щоб гратися та розвиватися! Я взяла на себе оформлення інтер’єру дитячої, і думаю, мені це чудово вдалося. Все склалося само собою, мабуть тому, що мені дійсно подобається підбирати певні елементи декору, компонувати між собою функціональні меблі та милі речі, що додають затишку. Звичайно, я надихалася різними ідеями: шукала зображення на Pinterest, слідкувала за інтер’єрними блогерами. Мені до душі спокійні кольори, що й відобразилося в естетиці дитячої. Одразу вирішила, що ліжко буде двоповерховим. Так я звільнила простір для інших меблів та ігрової зони.

— Як ви обирали стиль кімнати, кольорове рішення та декор? Від чого відштовхувались?

— З самого початку я уявляла наш будинок світлим. Яскраві кольори, що набридають, – це точно не моє🙈Хотілося якомога більше виробів із дерева, це екологічно, універсально та стильно. Надихаючись фотографіями, зробленими іноземними блогерами, я шукала і знаходила щось схоже в українських виробників.

 

— Як у вас організоване зберігання?
— В нашому домі окреме приміщення відведено під гардероб. Весь одяг, в тому числі дитячий, зберігається там. Іграшки складені в корзини, щоб дітям було легко їх дістати, не відволікаючи мене.

— Які у дівчат улюблені зони в своїй кімнаті? За чим проводять більше часу?
— У кожної з моїх донечок є своє улюблене місце в кімнаті. У Меліси це дитяча кухня, у Саміри – ляльковий будинок.

— Скажіть, з чого ви порадите починати організовувати кімнату для своїх дітей іншим батькам?
— У кожної людини своє бачення ідеальної дитячої кімнати. Хтось має змогу звернутися до дизайнера інтер’єру, у когось є бездоганний смак та здатність самостійно обрати усі елементи. Моя порада: не купуйте одразу багато різних речей. Вони можуть виявитися непоєднувані між собою, це зіпсує загальний вигляд кімнати. Я – естет, обожнюю гарну картинку. На мою думку, дуже важливим є гарне освітлення у дитячій. Тож якщо ви маєте можливість, зробіть у кімнаті великі вікна.

Дуже вдячні Руслані @kerimovaruslana, за час і бажання поділитися досвідом. Впевнені, це буде корисно і іншим батькам.