Дякуємо за цікавість до нашого бренду.
Наразі Happy Spaces припинив свою роботу в Україні. Вибачте за незручності

СТИЛЬНЕ ОФОРМЛЕННЯ ДИТЯЧОЇ КІМНАТИ ВІД @oksana_skripunova

Ми продовжуємо нашу рубрику і сьогодні у нас інтерв’ю з чудовою матусею @oksana_skripunova, фото якої завжди зачаровують своїм стилем.🤍
 

— Добрий день, Оксана! Розкажіть, будь ласка, трохи про себе і вашу сім‘ю.
— Привіт) Мене звати Оксана і я мама, в декреті. З чоловіком ми одружились в 2013 році, саме тоді ми відсвяткували весілля в теплій Туреччині. До цієї події ми зустрічалися 3 роки. Через 2 роки після весілля, у квітні 2015 року у нас народився синочок Тимур, а у 2018 донька Теона. 

— І про ваш дім. Коли ви переїхали сюди? Як довго тривав ремонт?
— Свою власну квартиру ми придбали у 2014 році. Ремонт робили досить довго, мабуть десь 2 роки. Все продумували досить ретельно. Наперед були впевнені що без дизайнерів не впораємось і не прогадали. Результатом були дуже задоволені. Навіть на сьогоднішній день нас все влаштовує і нічого кардинально не хочеться змінювати. Єдиний момент - це дитяча кімната. Діти ростуть, а з цим і їх потреби) Різний декор, іграшки, білизна, елементи інтер‘єру та меблі. Я захоплююсь сучасними рішеннями і весь час щось змінюю.

— Як ви впорались с організацією дитячого простору?Як ви обирали стиль кімнати, кольорове рішення? Від чого відштовхувались?
— Ремонт з дизайнерами створювали в одному стилі для всіх кімнат, тому і з дитячою проблем не виникало. Для дизайн-проекту обрали скандинавський стиль. Надихались світлинами в Pinterest та instagram, обирали більш світлі , нейтральні варіанти. Дітки в нас ще дошкільнята, тому в кімнаті є багато вільного місця для розвиваючих ігор. А також в кожного свій куточок, де кожен зможе займатись своїми справами не заважаючи один одному. 

— Як у вас організоване зберігання?

— Для зберігання ми обрали білі шафи і тумби. Для контрасту замовили полиці з натурального дерева. З часом іграшок та книг з‘являлось більше, їх зберігання вирішували різними плетеними кошиками та настінною книжною полицею.

— Які у дітей улюблені зони в своїй кімнаті? За чим проводять більше часу?
— Тея дівчинка, майбутня господиня, тому дуже полюбляє свою кухню IKEA. Тимур - фанат Lego, для його зберігання ми використовуємо пластикові бокси. Також дітки дуже полюбляють малювати, гратися пластиліном. Для цього у нас є дуже класний дерев‘яний столик і стільці, за яким дітки займаються) Для одягу в дитячій є вбудована шафа, також там зберігаємо частину іграшок в боксах. 

— Скажіть, з чого ви порадите починати організовувати кімнату для своїх дітей іншим батькам?
— Для планування дитячої кімнати я б порадила починати з маштабних елементів: ліжко, шафа, стіл та тумби для зберігання іграшок. Оздоблення стін бажано в світлих, теплих тонах і бажано однотонних, з часом можна доповнити елементами декору з натурального дерева, це швидко не набридне, а також буде виглядати стильно і актуально довгий час.

Ми щиро дякуємо Оксані @oksana_skripunova, за бажання поділитися досвідом і розповісти про свою дуже естетичну дитячу кімнату.