Дякуємо за цікавість до нашого бренду.
Наразі Happy Spaces припинив свою роботу в Україні. Вибачте за незручності

У Happy Spaces ми віримо, що дитяча кімната – це дуже особливе місце у будинку та серці кожної дитини. Це те місце, яке ми пам'ятатимемо все своє доросле життя і асоціюватимемо з батьківською домівкою, теплом і затишком. І ми знаємо, що зробити його затишним, красивим та елегантним зовсім не складно. І тому ми створили комплексні колекції текстилю.

 

Happy Spaces - це виробник унікального текстилю та декору для дитячих кімнат із принтами дитячого ілюстратора, розробленими для нашого бренду.

 

Ми створюємо кожну колекцію: від кольорової схеми та персонажів до комбінацій патернів. У кожній колекції ілюстратор розробляє не просто окремий принт, а цілі панно на окремі вироби (вігвами, подушки, килимки), щоб загальна картина кімнати виглядала цікавою та різноманітною.

 

Робота над створенням кожної колекції Happy Spaces завершується додаванням різних фактурних елементів з велюру та мусліну, щоб надати інтер'єру глибини.

НАШІ ОСНОВНІ ЦІННОСТІ:

 

  • Естетичність - гарне оточення для дитини, адже дітей розвиває те, що їх оточує.

 

  • Зручність і простота впровадження - готові комплексні рішення для оформлення дитячої, які ми створюємо, щоб батьки могли легко оформити простір свого малюка і не витрачати багато часу на підбір елементів, що поєднуються за відтінком.

 

  • Турбота – ми дбаємо про наших клієнтів, приділяючи велику увагу вдосконаленню продукту, підбору найбезпечніших матеріалів на європейських виставках та серед українських постачальників. А батьки дбають про своїх дітей, обираючи нас.

 

  • Усвідомлення - Happy Spaces - це про помірне споживання (sustainable - обираючи одну колекцію, батьки можуть поступово додавати елементи відповідно до зростаючих потреб дитини. Отже, їм не доведеться змінювати все оформлення зі зміною кожного етапу зростання. А це буде більш екологічно в перспективі 6 -8 років, адже за цей період малюк пройде 3 етапи зростання, а ще може бути переїзд і поява братика або сестрички. Свідомість - це також про наш підхід до бренду. Ми мінімізуємо споживання пластику, створюємо багаторазові сумки замість пакетів для замовлення, відповідально підбираємо матеріали.​​

 

  • Відповідальність – всі матеріали, які ми використовуємо, включаючи сатин, на якому друкуємо, сертифіковані за найсуворішим хімічним стандартом безпеки тканини OEKO-Tex.

Ми віримо, що дітей розвиває те, що їх оточує. Тож, давайте створювати це яскраве оточення разом.

Бренд Happy Spaces існує з 2016 року.

ТМ Happy Spaces – це зареєстрована торгова марка.

Усі принти захищені свідоцтвом про авторське право.

Розробка окремих виробів захищена патентом.